İlk Arınma Gecesi 2018 Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle
6.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.7 /10 (6)
5.3 IMDB Puanı 17 Yorum 30,559 Görüntülenme

İlk Arınma Gecesi 2018 Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle İlk Arınma Gecesi 2018 Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle

Arınma Gecesi serisi, korku gerilim tutkunlarının hafızalarında yer edinen serilerden birisi olmayı başarmıştır. Serinin her halkasında film ekibi, toplumun sorunlarına da ışık tutmayı ihmal etmiyor. Toplumun sorunlarında kaynaklı senaryosuyla karşımıza çıkmaya hazırlanan İlk Arınma Gecesi izle, bazı kaynaklara göre Arınma Gecesi 4 izle filmi, Her geleneğin arkasında bir devrim yatar sloganıyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Amerika Birleşik Devletlerinde yaşanmış olan 12 saat boyunca, devlet adamları birçok usulsüzlüğün ve kanunsuzluğun altına imzasını atmıştır. Bunu yol gösterici olarak kabul eden The First Purge filmi, 12 saat içerisinde yaşanacak olan gelişmeleri biraz absürt bir şekilde ele almaya çalışacak.

Serinin önceki filmlerinde söz sahibi olmayan ancak serinin bu filminden itibaren sazı ele almaya hazırlanan, pek tecrübeli olduğunu söyleyemeyeceğimiz Gerard McMurray'ın yönetmenlik ipini eline aldığı İlk Arınma Gecesi izle filmi, James DeMonaco'nun senaristliğinde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Marisa Tomei, Steve Harris ve Mo McRae gibi tanınmış isimleri bünyesinde barındırmasıyla göze çarpan The First Purge filmi kendi ülkesi olan Amerika Birleşik Devletlerinde 1 Temmuz 2018 tarihinde gösterime girecekken ülkemizde ise 20 Temmuz 2018 tarihinde bekleyenleriyle buluşacak. Serinin önceki filmlerini de baz alırsak İlk Arınma Gecesi filminde beklentilerin bir hayli yüksek olduğunu söylememiz mümkün.
▶EN SON EKLENEN FİLMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN◀

Bir önceki yazımız olan Alita: Savaş Meleği 2018 Türkçe Dublaj Full izle başlıklı makalemizde Alita: Battle Angel 2018 türkçe dublaj izle, Alita: Battle Angel Altyazılı izle ve Alita: Savaş Meleği 2018 Filmini izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Diğer Adları:

    The First Purge, Arınma Gecesi 4

    Yorumlar (17)