Yol Arkadaşım 2017 Sansürsüz Yerli Film izle
6.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.8 /10 (301)
6.2 IMDB Puanı 659 Yorum 2,842,952 Görüntülenme

Yol Arkadaşım 2017 Sansürsüz Yerli Film izle Yol Arkadaşım 2017 Sansürsüz Yerli Film izle

Hayatta olduğu kadar işinde yüzü gülmeyen Onur ismindeki genç bir adam, sıkıntılı zamanlar geçirmektedir. Kurban bayramı nedeniyle işine verilen arayı iyi değerlendirmek isteyen Onur, yaşadığı yerden kilometrelerce uzakta olan sevgilisini görmek için harekete geçecektir. Onur, kurban bayramı nedeniyle verilen 3 günlük arada 3 farklı hedefi gerçekleştirmek durumundadır. İlk önceliğini sevgilisine ayıran Onur, kendisine izin verildiğini sandığı işinden kovulduğunu öğrenecektir. İkinci önceliğini işine ayıracak olan Onur, son olarak ise sabahtan akşama kadar yanında olduğu Şeref'ten kurtulmanın yollarını arayacaktır. Şeref, Onur'un gideceği yere gitmek istediğini söyleyince ikiliyi oldukça keyifli bir macera bekleyecektir. Son zamanlarda Türk sinemasında yol üzerine birçok komedi filmi yapılıyor bilindiği üzere. Sağ Salim, Kardeşim Benim gibi yapımlar yol üzerine yapılan bazı komedi konularından bir tanesi durumunda.

Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli BKM yapımında bir araya gelen Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ikilisinin başrollerini paylaşacağı Yol Arkadaşım filminde Oğuzhan Koç Onur rolünde karşımıza çıkarken İbrahim Büyükak ise Şeref rolünde karşımızda olacak. İbrahim Büyükak'ın da rol aldığı Küçük Esnaf filminde yönetmen koltuğunda oturan Bedran Güzel'in bir kez daha yönetmenlik sazını ele almış olduğu Yol Arkadaşım filmi, geçtiğimiz ekim ayında ülkemizde tüm sinemalarda ortak olarak izleyici karşısına çıktı. Küçük yaştaki sinema severlerin öve öve bitiremedi ancak yetişkin izleyicilerin izlemekten zevk almadığı Yol Arkadaşım filmi, iki arkadaşın üç günlük yol macerasını komik bir dille izleyiciyle buluşturacak. 13 yaş sınırlamasının mevcut olduğu Yol Arkadaşım filmi, bazı küfürlü sahnelerle izleyenlerini rahatsız etse de genel olarak ideal bir görüntü çizdi diyebiliriz.
▶EN SON EKLENEN FİLMLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN◀

Bir önceki yazımız olan Dean Filmi Direk HD izle başlıklı makalemizde Dean Filmi 1080p izle, Dean Filmi 2016 izle ve Dean Filmi 720p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (659)